Loading...

Εκλογές 2023: Η τελική σταυροδοσία των υποψήφιων δημοτικών συμβούλων στον Δήμο Ι.Π. Μεσολογγίου


Μοιραστείτε το άρθρο...

Αναλυτικά ο αριθμός των σταυρών προτίμησης που έλαβαν όλοι οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι σε όλες τις εκλογικές περιφέρειες του Δήμου Ι.Π. Μεσολογγίου.

Δημιουργική Ανατροπή – Κώστας Λύρος

Δ.Ε. Αιτωλικού

1) ΣΑΡΛΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 413

2 ) ΜΑΣΑΟΥΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 388

3 ) ΜΑΝΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 384

4 ) ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 355

5 ) ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 290

6 ) ΣΤΑΡΑΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ 289

7 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 270

8 ) ΠΑΡΡΑ ΖΩΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 213

9 ) ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 201

10 ) ΜΑΝΤΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 195

11 ) ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 189

12 ) ΣΥΡΟΓΙΑΝΝΙΔΗ ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 154

13 ) ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 130

14 ) ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 128

15 ) ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΟΘΩΝΑ 88

 

Δ.Ε. Μεσολογγίου

16 ) ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1097

17 ) ΜΕΛΑΧΡΗ ΠΕΡΣΕΦΩΝΗ (ΦΩΝΗ) του ΣΤΑΥΡΟΥ 707

18 ) ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 579

19 ) ΚΟΤΣΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝ 477

20 ) ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 406

21 ) ΠΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝ 397

22 ) ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 374

23 ) ΔΑΤΣΕΡΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 370

24 ) ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 346

25 ) ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 344

26 ) ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ 339

27 ) ΦΟΥΝΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 328

28 ) ΜΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 319

29 ) ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΝΤΖΕΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 299

30 ) ΑΙΒΑΖΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 291

31 ) ΒΕΡΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ 291

32 ) ΣΑΒΡΑΜΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 284

33 ) ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 280

34 ) ΞΗΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 242

35 ) ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 238

36 ) ΚΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 236

37 ) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 226

38 ) ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 214

39 ) ΚΙΡΚΙΝΕΖΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 201

40 ) ΧΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΣ 196

41 ) ΤΣΩΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 190

42 ) ΚΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 182

43 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΝΕΛΕΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 162

44 ) ΜΑΚΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΝΑΓΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 157

45 ) ΜΥΛΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 153

46 ) ΚΑΡΑΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 151

47 ) ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 140

48 ) ΚΟΥΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 139

49 ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 125

50 ) ΠΙΣΤΙΟΛΗ ΠΕΡΣΕΦΩΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 125

51 ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 106

52 ) ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 93

53 ) ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 81

54 ) ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΥ ΚΑΤΣΑΓΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 73

55 ) ΜΙΜΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 68

Δ.Ε. Οινιάδων

56 ) ΓΟΥΡΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ (ΜΕΜΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 777

57 ) ΠΑΝΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 575

58 ) ΛΑΓΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 520

59 ) ΑΛΕΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 422

60 ) ΚΑΡΑΤΣΟΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 398

61 ) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 392

62 ) ΓΚΑΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 322

63 ) ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 305

64 ) ΤΡΟΥΠΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 303

65 ) ΣΕΡΑΚΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 267

66 ) ΣΕΡΑΚΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ 258

67 ) ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 217

68 ) ΝΤΑΝΟΥ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 205

69 ) ΚΟΤΣΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 199

70 ) ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΗ ΚΑΡΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 189

71 ) ΠΑΡΑΜΠΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 182

72 ) ΖΑΠΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 112

73 ) ΚΟΝΔΡΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΣΤΑΥΡΙΑΝΝΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝ 74

*Με έντονα γράμματα αυτοί που θα εκλεγούν σε περίπτωση επικράτησης του συνδυασμού την Κυριακή 15 Οκτωβρίου 2023.


Ζούμε ΜΑΖΟΙ – Σπύρος Διαμαντόπουλος

Δ.Ε. Αιτωλικού

1 ) ΤΕΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 365
2 ) ΚΟΥΤΣΟΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΚΟΥ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 257
3 ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 147
4 ) ΦΑΡΑΝΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 112
5 ) ΑΓΓΕΛΗ ΚΑΛΙΡΡΟΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 108
6 ) ΤΡΙΚΑΛΙΝΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ( ΣΙΣΣΥ ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 104
7 ) ΣΚΥΡΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 73
8 ) ΚΑΡΑΜΟΥΖΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 26
9 ) ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 23

 

Δ.Ε. Μεσολογγίου

10 ) ΦΟΥΝΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΖΙΖΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 459
11 ) ΔΑΛΑΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 344
12 ) ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 343
13 ) ΒΟΥΡΒΑΧΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 319
14 ) ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 226
15 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 212
16 ) ΑΛΕΤΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ (ΡΙΤΣΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 199
17 ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 193
18 ) ΜΠΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 190
19 ) ΣΥΓΓΟΥΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 185
20 ) ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ 182
21 ) ΣΤΕΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 171
22 ) ΠΑΠΠΑ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ 153
23 ) ΛΕΠΕΝΙΩΤΗ ΜΠΑΚΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 133
24 ) ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 129
25 ) ΜΑΚΡΥΚΩΣΤΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 121
26 ) ΤΟΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 89
27 ) ΥΦΑΝΤΗ ΤΣΙΛΙΜΠΙΡΗ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ (ΑΡΤΕΜΙΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 83
28 ) ΚΑΛΥΒΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 81
29 ) ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 81
30 ) ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 78
31 ) ΜΑΚΡΥΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 74
32 ) ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΥ ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ 71
33 ) ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΦΛΩΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 67
34 ) ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ 51
35 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 43
36 ) ΚΟΛΟΖΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 39
37 ) ΚΟΥΤΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 30
38 ) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 24

 

Δ.Ε. Οινιάδων
39 ) ΚΟΤΣΑΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 412
40 ) ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 402
41 ) ΤΡΙΦΙΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 373
42 ) ΠΡΑΣΣΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ 354
43 ) ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 311
44 ) ΚΟΚΟΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ 299
45 ) ΚΟΥΤΣΟΘΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 231
46 ) ΖΗΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 219
47 ) ΜΕΛΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 219
48 ) ΖΕΥΓΙΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 216
49 ) ΜΠΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 215
50 ) ΛΑΧΑΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 186
51 ) ΛΥΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 131
52 ) ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 4

*Με έντονα γράμματα αυτοί που θα εκλεγούν σε περίπτωση επικράτησης του συνδυασμού την Κυριακή 15 Οκτωβρίου 2023.


Μεσολόγγι Ξανά Μπροστά – Νίκος Καραπάνος

Δ.Ε. Αιτωλικού

1 ) ΨΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 310

2 ) ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 308

3 ) ΛΕΙΒΑΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 263

4 ) ΞΥΣΤΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 194

5 ) ΜΗΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 191

6 ) ΓΑΡΔΕΛΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ 154

7 ) ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 130

8 ) ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 95

9 ) ΜΠΟΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 80

10 ) ΣΜΠΟΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 52

11 ) ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 41

12 ) ΚΟΛΤΣΙΔΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 33

13 ) ΠΑΤΟΥΛΙΑ ΝΤΑΛΙΑΝΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 26

14 ) ΜΠΑΛΤΑ ΑΓΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 25

15 ) ΚΟΝΤΟΜΗΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΟΣ 16

 

Δ.Ε. Μεσολογγίου

16 ) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 479

17 ) ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 401

18 ) ΜΠΑΡΜΠΕΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 263

19 ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 248

20 ) ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 222

21 ) ΛΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 213

22 ) ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΗΛΙΑ 178

23 ) ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 174

24 ) ΑΡΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 173

25 ) ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 147

26 ) ΚΙΡΚΙΝΕΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 142

27 ) ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 135

28 ) ΝΤΙΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 126

29 ) ΚΑΠΝΙΣΗ ΛΟΥΚΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 101

30 ) ΛΟΥΒΑΡΗ ΠΑΡΙΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 89

31 ) ΤΟΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 87

32 ) ΡΕΓΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 79

33 ) ΓΟΥΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 78

34 ) ΜΠΙΣΜΠΙΚΗ ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 73

35 ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 72

36 ) ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 66

37 ) ΤΡΑΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 63

38 ) ΓΚΟΥΒΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΦΙΛΑΡΕΤΟΥ 62

39 ) ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 53

40 ) ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 53

41 ) ΚΑΡΝΑΧΩΡΙΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 52

42 ) ΚΟΥΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 52

43 ) ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 49

44 ) ΓΛΙΑΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 48

45 ) ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 48

46 ) ΤΣΑΦΩΝΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 45

47 ) ΚΑΛΥΒΑ ΧΡΥΣΟΠΗΓΗ του ΙΩΑΝΝΗ 41

48 ) ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 36

49 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 33

50 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ 31

51 ) ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 16

52 ) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ 16

53 ) ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ-ΝΤΑΛΙΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14

54 ) ΣΤΡΑΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ 11

55 ) ΡΗΓΑΣ ΤΑΣΣΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6

 

Δ.Ε. Οινιάδων

56 ) ΜΕΤΑΞΟΥΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 243

57 ) ΚΟΤΣΑΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 213

58 ) ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 177

59 ) ΣΕΡΑΦΙΓΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 177

60 ) ΤΣΙΚΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ 116

61 ) ΚΟΝΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 110

62 ) ΓΚΑΣΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΥ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 110

63 ) ΚΟΤΣΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 97

64 ) ΙΩΑΝΝΟΥ-ΣΑΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 65

65 ) ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 59

66 ) ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 49

67 ) ΜΠΟΜΠΟΤΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 49

68 ) ΚΙΤΣΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 45

69 ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΧΑΣΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΙΣΤΟΥ 44

70 ) ΚΑΚΙΩΡΗ ΖΩΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 43

71 ) ΡΟΜΠΟΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 43

72 ) ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 32

73 ) ΚΡΑΒΒΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15


Ισχυρός Δήμος, Δυνατές Κοινότητες, Ευημερία Πολιτών – Όλγα Δασκαλή

Δ.Ε. Αιτωλικού
1) ΜΑΣΤΡΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 223
2 ) ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΡΣΕΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 104
3 ) ΠΕΡΓΑΝΤΗ ΑΣΤΕΡΩ του ΦΩΤΙΟΥ 100
4 ) ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 74
5 ) ΠΑΛΗΚΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 48
6 ) ΠΑΣΣΙΣΗ ΝΤΑΛΛΑ ΑΝΘΗ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ 31

Δ.Ε. Μεσολογγίου
7 ) ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 586
8 ) ΧΑΛΑΖΙΑ ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ (ΑΝΤΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 507
9 ) ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΙΩΣΗΦ 319
10 ) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 300
11 ) ΜΠΑΡΜΠΕΤΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 285
12 ) ΚΑΡΔΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 231
13 ) ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 125
14 ) ΝΤΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 101
15 ) ΤΣΕΡΕΜΕΓΚΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 94
16 ) ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 93
17 ) ΧΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 81
18 ) ΤΣΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 80
19 ) ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 79
20 ) ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ 77
21 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 77
22 ) ΚΟΚΩΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 75
23 ) ΚΟΝΔΡΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΦΩΤΙΟΥ 72
24 ) ΚΙΤΣΙΝΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 69
25 ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 67
26 ) ΣΑΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 67
27 ) ΑΛΕΥΡΑ ΕΛΠΙΔΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 65
28 ) ΦΛΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 65
29 ) ΤΣΑΡΚΑΤΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 59
30 ) ΚΩΤΣΗ ΚΑΤΟΧΙΑΝΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 50
31 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 43
32 ) ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΟΣ 40
33 ) ΖΟΧΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 37
34 ) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 33
35 ) ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 31
36 ) ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 26
37 ) ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 26
38 ) ΝΤΟΥΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 25
39 ) ΜΠΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ 25
40 ) ΦΩΤΟΔΗΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 12

Δ.Ε. Οινιάδων
41 ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 303
42 ) ΚΟΤΑΝΤΑΚΗ ΦΑΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ 252
43 ) ΚΑΛΟΚΛΗΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 180
44 ) ΒΟΥΡΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 177
45 ) ΒΑΣΚΑΝΤΗΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 127
46 ) ΜΕΛΙΣΣΑΡΑΤΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 120
47 ) ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 109
48 ) ΓΑΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 95
49 ) ΚΟΝΤΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ 79
50 ) ΚΟΥΤΣΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 73
51 ) ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 63
52 ) ΛΑΜΠΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 54
53 ) ΜΟΣΧΟΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΛΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 49
54 ) ΤΣΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 49
55 ) ΤΖΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 29
56 ) ΓΡΟΜΗΤΣΑΡΗ ΑΥΓΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 29


Ελπίδα για το Αύριο –  Σπύρου Βασιλείου

Δ.Ε. Αιτωλικού
1 ) ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ 245
2 ) ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 239
3 ) ΣΙΑΔΗΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 223
4 ) ΣΚΥΡΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 166
5 ) ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 152
6 ) ΣΥΡΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 95
7 ) ΠΟΡΙΤΣΑΝΟΥ ΤΣΕΛΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΖΑΧΑΡΙΑ 69
8 ) ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 61
9 ) ΚΑΡΕΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 52
10 ) ΛΟΡΕΝΤΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 50

Δ.Ε. Μεσολογγίου
11 ) ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 386
12 ) ΜΟΥΡΚΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 209
13 ) ΣΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 204
14 ) ΠΑΣΤΡΩΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 164
15 ) ΚΟΛΛΑΤΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 152
16 ) ΚΛΙΜΕΣΚΟΥ ΑΡΓΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ του ΠΑΒΕΛ 143
17 ) ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ 122
18 ) ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 122
19 ) ΤΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 119
20 ) ΣΥΡΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 100
21 ) ΚΑΚΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 99
22 ) ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ 96
23 ) ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 95
24 ) ΚΟΥΦΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 80
25 ) ΜΑΛΑΒΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 68
26 ) ΜΑΓΑΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 66
27 ) ΒΗΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 55
28 ) ΚΑΜΒΥΣΗ ΚΑΛΤΣΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 54
29 ) ΜΥΛΩΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 52
30 ) ΝΤΡΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 50
31 ) ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 38
32 ) ΤΟΥΦΕΞΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 38
33 ) ΚΑΠΟΥΡΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 38
34 ) ΚΟΛΟΒΟΥ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΦΩΤΙΟΥ 36
35 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 30

Δ.Ε. Οινιάδων
36 ) ΜΟΥΡΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 334
37 ) ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 314
38 ) ΤΣΙΡΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 288
39 ) ΝΙΚΟΛΟΒΓΕΝΗΣ ΖΗΣΙΜΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 261
40 ) ΝΤΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 250
41 ) ΚΟΥΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ 198
42 ) ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 132
43 ) ΚΑΛΕΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 125
44 ) ΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ ΚΟΝΤΟΔΗΜΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΗΛΙΑ 47
45 ) ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΞΑΝΘΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΟΥ 40
46 ) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 30


ΑΝΤΑΜΑ – Παναγιώτης Κατσούλης

Δ.Ε. Αιτωλικού

1)ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 190

2 ) ΚΑΖΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 132

3 ) ΚΙΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 126

4 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 94

5 ) ΤΣΙΝΤΖΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 89

6 ) ΚΩΤΣΗ ΒΟΥΛΑ του ΠΕΤΡΟΥ 59

7 ) ΓΚΙΑΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 51

8 ) ΜΠΡΑΧΟΥΣΑΪ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΣΑΚΟ 43

 

Δ.Ε. Μεσολογγίου

9 ) ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 316

10 ) ΜΟΥΡΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 297

11 ) ΜΠΑΚΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 273

12 ) ΜΠΕΚΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ 241

13 ) ΚΟΚΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 226

14 ) ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 225

15 ) ΚΥΤΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 212

16 ) ΛΥΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 202

17 ) ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 187

18 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ 169

19 ) ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 166

20 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ (ΚΡΙΤΑΚΗΣ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 140

21 ) ΑΛΕΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 133

22 ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 111

23 ) ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 106

24 ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 101

25 ) ΔΑΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 98

26 ) ΚΑΡΒΕΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 95

27 ) ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΣΤΑΜΟΣ (ΣΤΑΜΑΤΗΣ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 77

28 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 74

29 ) ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 70

30 ) ΧΟΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 70

31 ) ΠΑΠΠΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ του ΓΙΑΝΝΗ 70

32 ) ΚΟΤΟΦΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 70

33 ) ΚΥΤΑΓΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΠΑΥΛΟΥ 49

34 ) ΝΤΑΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 46

35 ) ΡΗΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ 45

36 ) ΜΠΑΝΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 41

37 ) ΚΟΥΣΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 39

38 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 39

39 ) ΝΤΙΝΤΕ ΜΙΧΑΕΛΑ του ΜΑΡΙΝ 38

40 ) ΚΑΒΒΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ 37

41 ) ΔΗΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 32

42 ) ΒΑΚΚΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 27

43 ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΑΒΒΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 24

44 ) ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 20

45 ) ΤΕΝΕΚΕΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 7

46 ) ΚΡΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 6

 

Δ.Ε. Οινιάδων

47 ) ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 205

48 ) ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 175

49 ) ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 96

50 ) ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΛΙΤΣΑ (ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 79

51 ) ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 75

52 ) ΜΠΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 67

53 ) ΣΚΟΡΔΑ ΚΑΨΩΧΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 42

54 ) ΤΣΟΥΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 39

55 ) ΛΥΜΠΕΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 35

56 ) ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 33

57 ) ΣΑΡΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 30

58 ) ΣΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 28

59 ) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 27

60 ) ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 16

61 ) ΤΣΑΚΑΛΩΖΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 13


Λαϊκή Συσπείρωση Μεσολογγίου – Βάνα Πατρινού

Δ.Ε. Αιτωλικού

1 ) ΚΟΤΣΑΛΟΥ ΖΩΗ (ΖΗΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 208

2 ) ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 154

3 ) ΛΟΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 85

4 ) ΚΑΡΒΕΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 69

5 ) ΤΣΟΚΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 65

6 ) ΜΠΟΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 50

7 ) ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 49

8 ) ΤΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 42

 

Δ.Ε. Μεσολογγίου

9 ) ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 303

10 ) ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 232

11 ) ΤΟΥΛΙΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 144

12 ) ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 124

13 ) ΛΙΑΠΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 112

14 ) ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 100

15 ) ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 97

16 ) ΛΑΤΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΖΕΤΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 70

17 ) ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 61

18 ) ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΙΟΥΛΙΑ (ΛΙΑΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 58

19 ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 55

20 ) ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΣΤΑΥΡΟΥ 55

21 ) ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του ΣΥΜΕΩΝΟΣ 51

22 ) ΜΑΣΑΟΥΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 46

23 ) ΡΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 35

24 ) ΤΑΣΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 34

25 ) ΚΑΫΜΕΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 32

26 ) ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 32

27 ) ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ του ΜΙΧΑΗΛ 26

28 ) ΧΑΝΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 23

29 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 22

30 ) ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 20

31 ) ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΦΑΙΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19

32 ) ΚΟΥΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18

33 ) ΜΑΝΩΛΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 11

34 ) ΠΑΦΗ ΜΕΡΣΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 11

 

Δ.Ε. Οινιάδων

35 ) ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ 188

36 ) ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 155

37 ) ΡΩΣΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΛΕΟΠΑ 73

38 ) ΣΠΑΗ ΜΑΡΘΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 47

39 ) ΖΑΓΓΑΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 47

40 ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΟΦΟΚΛΗ 33

41 ) ΚΑΤΣΑΜΠΑΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19


 

Ανάπτυξη για Όλους – Θανάσης Λύρος

Δ.Ε. Αιτωλικού

1 ) ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 118

2 ) ΛΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 108

3 ) ΜΠΑΚΑ – ΝΤΑΛΑΚΩΣΤΑ ΚΑΤΙΝΑ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 87

4 ) ΠΛΕΞΙΔΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 71

5 ) ΜΑΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 61

6 ) ΛΥΡΟΥ – ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 46

7 ) ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 43

8 ) ΓΚΡΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 27

9 ) ΒΑΓΕΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 25

10 ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ – ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑ ΑΓΛΑΪΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 11

11 ) ΜΙΜΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 10

12 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 9

13 ) ΚΟΝΤΟΔΗΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 7

14 ) ΚΟΛΟΖΑΚΗ ΟΛΓΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 7

15 ) ΣΑΛΑΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ 7

 

Δ.Ε. Μεσολογγίου

16 ) ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 199

17 ) ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 89

18 ) ΑΗΔΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 85

19 ) ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 79

20 ) ΔΑΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 73

21 ) ΞΗΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 70

22 ) ΚΑΚΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 61

23 ) ΚΑΡΒΕΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 59

24 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 56

25 ) ΜΑΤΣΑΓΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 55

26 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 47

27 ) ΚΟΝΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΙΩΑΝΝΗ 47

28 ) ΒΟΥΡΒΑΧΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 44

29 ) ΜΟΥΓΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 42

30 ) ΓΚΟΠΟ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ – ΒΙΟΛΕΤΑ του ΣΩΤΗΡ 42

31 ) ΣΑΒΒΙΔΗ – ΚΑΒΑΓΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 42

32 ) ΑΡΕΤΑ – ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 40

33 ) ΝΤΡΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 39

34 ) ΠΑΛΙΑΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 38

35 ) ΝΤΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 33

36 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΠΕΠΗ) του ΙΩΑΝΝΗ 31

37 ) ΤΖΙΛΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 30

38 ) ΚΑΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ 29

39 ) ΚΑΝΤΟΥΝΗ – ΜΥΛΩΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 29

40 ) ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 28

41 ) ΖΑΝΤΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 27

42 ) ΓΡΑΒΑΛΟΥ – ΛΥΚΟΓΕΩΡΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 25

43 ) ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 25

44 ) ΛΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 24

45 ) ΖΑΒΙΤΣΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20

46 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΜΠΑΛΤΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18

47 ) ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15

48 ) ΜΠΕΛΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 14

49 ) ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 14

50 ) ΑΘΑΝΑΣΑ – ΠΡΕΝΤΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 13

51 ) ΣΟΥΓΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 12

52 ) ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 11

53 ) ΤΣΑΦΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 9

54 ) ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΡΗΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΟΛΥΝΙΚΗ 9

55 ) ΚΑΤΣΕΝΙΟΥ – ΠΛΑΚΙΔΑ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1

 

Δ.Ε. Οινιάδων

56 ) ΠΙΕΡΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 127

57 ) ΡΟΜΠΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 117

58 ) ΜΑΚΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 90

59 ) ΚΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 57

60 ) ΒΑΛΑΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 41

61 ) ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 39

62 ) ΓΑΤΣΩΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 34

63 ) ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 32

64 ) ΚΑΡΑΒΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 26

65 ) ΨΑΘΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ 24

66 ) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 16

67 ) ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 14

68 ) ΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 14

69 ) ΣΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 12

70 ) ΓΙΑΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 10

71 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 6

72 ) ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 5

73 ) ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΚΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 4




Μοιραστείτε το άρθρο...
Ετικέτες: # # # #

Newsroom

Σκοπός μας είναι η προβολή και ανάδειξη της ιστορικής κληρονομιάς, του περιβαλλοντικού πλούτου καθώς και της πολιτιστικής και πολιτισμικής παράδοσής μας. Στόχος μας είναι η ενημέρωση των επισκεπτών και η έμπρακτη συμβολή ούτως ώστε ο νομός Αιτωλοακαρνανίας να γίνει ένας δημοφιλής τουριστικός προορισμός.
iAitoloakarnania.gr

Φανταστικά τοπία, σπουδαία ιστορία, υπέροχοι άνθρωποι!