Loading...

Οι υποψήφιοι του συνδυασμού «Ισχυρός Δήμος, Δυνατές Κοινότητες, Ευημερία Πολιτών» με επικεφαλής την Όλγα Δασκαλή


Μοιραστείτε το άρθρο...

Ο συνδυασμός «Ισχυρός Δήμος, Δυνατές Κοινότητες, Ευημερία Πολιτών» έδωσε στη δημοσιότητα την συγκεντρωτική λίστα με τους υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους και τους υποψήφιους συμβούλους δημοτικών κοινοτήτων που θα διεκδικήσουν την ψήφο σας στις δημοτικές εκλογές του Οκτωβρίου. 

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

Όλγα Δασκαλή, Δικηγόρος

Υ Π Ο Ψ Η Φ Ι Ο Ι   Δ Η Μ Ο Τ Ι Κ Ο Ι    Σ Υ Μ Β Ο Υ Λ Ο Ι 

  1. Αλευρά Ελπίδα του Γρηγορίου, Γεωπόνος (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

  2. Αραβανής Δημήτριος του Ιωάννη, Αγρότης (ΟΙΝΙΑΔΩΝ)

  3. Βασκαντήρας Παναγιώτης του Λάμπρου, Συνταξιούχος (ΟΙΝΙΑΔΩΝ)

  4. Βούρτσας Χρήστος του Κωνσταντίνου, Ηλεκτρολόγος (ΟΙΝΙΑΔΩΝ)

  5. Γαλάνης Βασίλειος του Γεωργίου, Ελεύθερος Επαγγελματίας (ΟΙΝΙΑΔΩΝ)

  6. Γερολυμάτος Νικόλαος του Ηλία, Πυροσβέστης (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

  7. Γεωργιάδης Χρήστος του Κωνσταντίνου, Ιατρός Παθολόγος Εντατικολόγος (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

  8. Γρομητσάρη Αυγέρη Παναγιώτα του Γεωργίου, Ιδιωτική υπάλληλος (ΟΙΝΙΑΔΩΝ)

  9. Ζαπαντιώτης Κωνσταντίνος του Θεοδώρου, Ελεύθερος Επαγγελματίας (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

  10. Ζοχιού Κωνσταντάτου Βασιλική του Κωνσταντίνου, Λογίστρια – ιδιωτική υπάλληλος (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

  11. Θεοτοκάτος Βασίλειος του Ναπολέοντος, Ελεύθερος επαγγελματίας (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

  12. Καλόκληρος Δημήτριος του Χρήστου, Λογιστής (ΟΙΝΙΑΔΩΝ)

  13. Καρατζογιάννης Νικόλαος του Γεωργίου, Διπλωματούχος Πολιτικός Μηχανικός (ΟΙΝΙΑΔΩΝ)

  14. Καρδακάς Βασίλειος του Γερασίμου, Προϊστάμενος Ελληνικής Στατιστικής Αρχής Τμήματος Αιτωλοακαρνανίας (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

  15. Κιτσινέλης Σπυρίδων Παναγιώτης του Μιχαήλ, Σεφ-Ιδιωτικός υπάλληλος εστίασης (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

  16. Κοκώρης Χρήστος του Βασιλείου, Οικονομολόγος ΠΕ (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

  17. Κονδραλής Σπυρίδων του Φωτίου, Συνταξιούχος καθηγητής (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

  18. Κονταρής Γεώργιος του Ηλία, Διοικητικός Υπάλληλος ΔΕΥΑΜ (ΟΙΝΙΑΔΩΝ)

  19. Κοντογεώργος Θωμάς του Ιωάννη, Μηχανολόγος Μηχανικός – Ανθρωπιστικές κρίσεις και βιώσιμη ανάπτυξη (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

  20. Κοταντάκη Φάκα Σπυριδούλα του Θεόφιλου, Συνταξιούχος εκπαιδευτικός (ΟΙΝΙΑΔΩΝ)

  21. Κουτσαγγέλης Ανδρέας του Βασιλείου, Ιχθυολόγος ΤΕ (ΟΙΝΙΑΔΩΝ)

  22. Κώτση Κατοχιανού Ουρανία του Χρήστου, Υπάλληλος Υπουργείου Παιδείας (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

  23. Λαμπόβας Δημήτριος του Κωνσταντίνου, Μηχανικός επιχειρησιακής διοίκησης Phd (ΟΙΝΙΑΔΩΝ)

  24. Λαμπρόπουλος Γεώργιος του Βασιλείου, Πολιτικός επιστήμονας Ελεύθερος επαγγελματίας (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

  25. Μαστρανδρέου Ιωάννης του Αλεξάνδρου, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός MBA, Msc (ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ)

  26. Μελισσαράτος Θεμιστοκλής του Γερασίμου, Συνταξιούχος Υπουργείου Παιδείας (ΟΙΝΙΑΔΩΝ)

  27. Μιχαλόπουλος Αθανάσιος του Παναγιώτη, Αξιωματικός Εμπορικού Ναυτικού (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

  28. Μοσχονά Βασιλική (Βάλια) του Γεωργίου,Ιδιωτική υπάλληλος βοηθός οδοντιάτρου (ΟΙΝΙΑΔΩΝ)

  29. Μπαρμπετάκη Αφροδίτη του Επαμεινώνδα, Γεωπόνος PhD (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

  30. Μπέκος Δημήτριος Πέτρος του Συμεών, Άνεργος (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

  31. Μυλωνάς Ιωάννης του Ανδρέα, Ελεύθερος επαγγελματίας (ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ)

  32. Ντέκας Γεώργιος του Ευθυμίου, Ελεύθερος επαγγελματίας (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

  33. Ντζελέπης Ιωάννης του Βασιλείου, Κτηνοτρόφος (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

  34. Ντούμας Νικόλαος του Κωνσταντίνου, Εικαστικός Εκπαιδευτικός Ειδικής Αγωγής (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

  35. Παλαιολόγος Ιάκωβος του Ιωσήφ, Συνταξιούχος (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

  36. Παληκύρας Θεόδωρος του Μιχαήλ, Προγραμματιστής Η/Υ (ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ)

  37. Παναγιωτοπούλου Σοφία του Γεωργίου, Διοικητικός Υπάλληλος Υπουργείου Παιδείας (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

  38. Παπαδόπουλος Νεραντζής του Στεργίου, Γενικός Διευθυντής ξενοδοχειακής μονάδας (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

  39. Πασσίση Ντάλλα Ανθή του Αλκιβιάδη, Καθηγήτρια Μουσικής (ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ)

  40. Περγαντή Αστέρω του Φωτίου, Ιδιωτική υπάλληλος (ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ)

  41. Περιστέρης Αρσένης του Παναγιώτη, Λογιστής (ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ)

  42. Ράπτης Νικόλαος του Πέτρου, Μηχανικός Πληροφορικής (ΟΙΝΙΑΔΩΝ)

  43. Σαρτζής Δημήτριος του Γεωργίου, Ελεύθερος Επαγγελματίας (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

  44. Σταμάτης Νικόλαος του Κωνσταντίνου, Χημικός PhD, Σύμβουλος Εκπαίδευσης Φυσικών Επιστημών Αιτωλοακαρνανίας (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

  45. Τζακώστας Ιωάννης του Ελευθερίου, Κοινωνικός Λειτουργός (ΟΙΝΙΑΔΩΝ)

  46. Τζώρτζης Σπυρίδων του Παναγιώτη, Ελεύθερος επαγγελματίας (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

  47. Τσαμαδιάς Χρήστος του Νικολάου, Τοπογράφος Μηχανικός (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

  48. Τσάμης Παναγιώτης του Αποστόλου, Αλιέας (ΟΙΝΙΑΔΩΝ)

  49. Τσαντοπούλου Όλγα του Σπυρίδωνα, Περιβαλλοντολόγος MSc, Υπάλληλος ΟΠΕΚΕΠΕ (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

  50. Τσαρκάτογλου Ελευθέριος του Σωκράτη, Ιατρός Βιοπαθολόγος (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

  51. Τσερεμέγκλης Ανδρέας του Γεωργίου, Ιχθυολόγος Τ.Ε. (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

  52. Φλώρος Γεώργιος του Λάμπρου, Ελεύθερος Επαγγελματίας (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

  53. Φωτοδήμας Ιωάννης του Παναγιώτη, Ιχθυολόγος ΤΕ Μηχανικός ΑΕΝ (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

  54. Χαλαζιά Βαλλιανάτου Ανδριανή (Άντα) του Κωνσταντίνου, Φυσικός Περιβαλλοντολόγος MSc, Διευθύντρια Καλλιτεχνικού Γυμνασίου Μεσολογγίου (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

  55. Χαντζή Ελένη του Νικολάου, Συνταξιούχος Καθηγήτρια Ηθοποιός (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

  56. Χριστογιάννης Κωνσταντίνος του Νικολάου, Χειρουργός οδοντίατρος MSc Προληπτικής Οδοντιατρικής (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

 

Υ Π Ο Ψ Η Φ Ι Ο Ι    Τ Ο Π Ι Κ Ο Ι    Σ Υ Μ Β Ο Υ Λ Ο Ι

ΑΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ

  1. Μαυρομμάτη Αμαλία του Κωνσταντίνου, Ιδιωτική υπάλληλος 

ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ

  1. Λουκόπουλος Χρήστος του Γεωργίου, υπάλληλος ΔΕΥΑΜ

  2. Λύτρας Δημήτριος του Αγγελή, Ελεύθερος Επαγγελματίας Τεχνολογίας και Ηλεκτρονικών Συστημάτων 

  3. Μοσχοπούλου Μπαούρδα Γεωργία του Γεωργίου, Οικιακά 

ΑΙΤΩΛΙΚΟ

  1. Αρχοντούλη Ερασμία του Γεωργίου, Καθηγήτρια Φιλολογικών Μαθημάτων 

  2. Κάππα Γιαννούλα του Χρήστου, Οικιακά 

  3. Μπλίκας Ιωάννης του Κωνσταντίνου, Ελεύθερος επαγγελματίας Φωτογράφος 

  4. Ξύστρα Κρυσταλία του Παναγιώτη, Ιδιωτική υπάλληλος

  5. Χριστοδουλάτος Γεράσιμος του Ελευθερίου, Άνεργος 

ΑΝΩ ΚΟΥΔΟΥΝΙ

  1. Μελικόκη Μαρία του Θεοδώρου, Δημόσιος Υπάλληλος

ΓΟΥΡΙΑ

  1. Αγγέλη Περγαντή Κωνσταντίνα του Δημοσθένη, Οικονομία και Διοίκηση ΔΕ – Οικιακά

  2. Βαλλιανάτου Ασημίνα (Σεμίνα) του Ευαγγέλου, Ιδιωτική υπάλληλος, ΠΕ Δημόσιας Διοίκησης

  3. Δρόγγος Χρήστος του Κωνσταντίνου, Έμπορος

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙ

  1. Καλαβριζώτου Ελένη του Νικολάου, Ιδιωτική υπάλληλος

  2. Μούρκου Χριστίνα του Ζώη, Καθηγήτρια Αγγλικών Επιχειρηματίας 

  3. Χαβαλίνα Αικατερίνη του Γεωργίου, Λογοθεραπεύτρια – MSc Επιστήμες αγωγής μέσω καινοτόμων τεχνολογιών και βιοϊατρικών προσεγγίσεων

ΚΑΤΟΧΗ

  1. Βαλασωτήρη Καλλιόπη του Γεωργίου, Υπάλληλος Οικονομικών καθηκόντων-Μελισσοκόμος

  2. Ζαπαντιώτη Αικατερίνη του Αθανασίου (το γένος Πλαστήρα), Εκπαιδευτικός νοσηλεύτρια σε δημόσιες δομές, Φιλόλογος

  3. Κουτζαμάνης Ιωάννης του Γερασίμου, Ψυκτικός

  4. Σαλαγιάννη Ασημίνα του Δημητρίου, Οικιακά

  5. Τίτα Μασούρα Αγγελική του Κωνσταντίνου, Οικιακά

ΛΕΣΙΝΙ

  1. Αϊτινίδη Ευθυμία του Κωνσταντίνου, Οικιακά 

  2. Κοσμάς Γεράσιμος του Θεοδώρου, Χειριστής Μηχανημάτων

  3. Τόγια Βασιλική του Νικολάου, Καθηγήτρια Αγγλικής Φιλολογίας

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

  1. Αγγελοπούλου Άννα του Χρύσανθου, Ιδιωτική υπάλληλος 

  2. Γαλανίτσα Βασιλική του Σπυρίδωνος, Ιδιωτικός Υπάλληλος

  3. Θεοδωράκη Αντωνία του Ιωάννη, Άνεργη-Οικιακά

  4. Καρέτσου Μυρτώ του Αθανασίου, Ελεύθερη επαγγελματίας

  5. Καστανιώτη Ιωάννα του Χρήστου, Μηχανικός Σχεδίασης Λογισμικού

  6. Κορφιάτης Γεώργιος του Αθανασίου, Ναυτικός

  7. Κοτίνης Παναγιώτης του Δημητρίου, Οικονομολόγος MSc Λογιστική

  8. Ντούτση Αμαλία του Γιώργη, Άνεργη-οικιακά

  9. Σακελαρόπουλος Βασίλειος του Χρήστου, Ιδιοκτήτης πρότυπης κτηνοτροφικής μονάδας βιολογικού γάλακτος – πτυχιούχος Μηχανολόγος Μηχανικός

  10. Σπυροπούλου Γεωργία του Αντωνίου, Διοικητικός υπάλληλος Νοσοκομείου Μεσολογγίου

  11. Τόλης Γεώργιος του Μήλιου, Ιδιωτικός υπάλληλος

  12. Τσουμπελή Παρασκευή (Βιβή) του Αντωνίου, Κοινωνιολόγος ΠΕ

ΜΟΥΣΟΥΡΑ

  1. Μαργέτη Φωτεινή του Θεόκλητου, Οικονομολόγος – Διοίκηση και Διαχείριση υπηρεσιών υγείας και κοινωνικής φροντίδας

ΝΕΟΧΩΡΙ

  1. Αγγέλη Παρασκευή (Εύη) του Γεωργίου, Καθηγήτρια Αγγλικών – Συγγραφέας

  2. Αλετράς Γεώργιος του Σταύρου, Αγρότης

  3. Αλετράς Κωνσταντίνος του Αντωνίου, Ελεύθερος Επαγγελματίας

  4. Βαλανδρέας Παντελεήμων του Χρήστου, Παραγωγός Ελιάς Καλαμών

  5. Κανούτας Γεώργιος του Διονυσίου, Τεχνικός Μηχανών Θαλάσσης  

ΠΕΝΤΑΛΟΦΟ

  1. Κονδύλης Θεόδωρος του Αναστασίου, Αγρότης

  2. Μωραϊτη Καλογεροπούλου Ευσταθία του Γεωργίου, Συνταξιούχος

  3. Χαλαζιά Παναγιώτα Αθηνά του Χρήστου, Φοιτήτρια

ΡΕΤΣΙΝΑ

  1. Κοντογεώργου Ελένη του Θωμά, Οικιακά

ΣΤΑΜΝΑ

  1. Κούστα Κωνσταντίνα του Γεωργίου, Ιδιωτική υπάλληλος

  2. Κουτρούμπας Βασίλειος του Γεωργίου, Ιδιωτικός υπάλληλος 

  3. Σταμάτη Μαρία Αναστασία του Νικολάου, Φοιτήτρια

ΦΡΑΓΚΟΥΛΕΙΚΑ

  1. Φραγκούλη Θεοδωροπούλου Ευανθία του Ιωάννη, Συνταξιούχος

ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΙ

  1. Ντάλας Απόστολος του Ευθυμίου, Αγρότης-Μελισσοκόμος

  2. Παπουτσή Βασιλική του Παναγιώτη, Άνεργη-πτυχιούχος Προγραμματισμού και χειρισμού Η/Υ

  3. Παππά Βασιλική του Κώστα, Οικιακά


Δείτε το βιογραφικό της υποψήφιας Δημάρχου αναλυτικά εδώ: https://olgadaskali-ischirosdimos.gr/viografiko-olgas-daskali/

Δείτε τα βιογραφικά των υποψηφίων συμβούλων αναλυτικά εδώ: https://olgadaskali-ischirosdimos.gr/ypopsifioi/

 
Δείτε το πρόγραμμα του συνδυασμού: https://olgadaskali-ischirosdimos.gr/programma/




Μοιραστείτε το άρθρο...
Ετικέτες: # #

Newsroom

Σκοπός μας είναι η προβολή και ανάδειξη της ιστορικής κληρονομιάς, του περιβαλλοντικού πλούτου καθώς και της πολιτιστικής και πολιτισμικής παράδοσής μας. Στόχος μας είναι η ενημέρωση των επισκεπτών και η έμπρακτη συμβολή ούτως ώστε ο νομός Αιτωλοακαρνανίας να γίνει ένας δημοφιλής τουριστικός προορισμός.
iAitoloakarnania.gr

Φανταστικά τοπία, σπουδαία ιστορία, υπέροχοι άνθρωποι!